• هاست قیمت مناسب

هاست ابری یکی از سرویسهای حرفه ای هاستینگ پارسیان هاست است. انواع هاست ارائه شده ما به ترتیب زیر است که بنا به نیاز خود میتوانید اقدام به خرید کنید: 

 

هاست ابری چیست؟

 هاست ابری از جدیدترین انواع هاست میباشد که برخلاف انواع دیگر سرویسها، از چندین سرور جهت میزبانی سایت ها استفاده میکند. این نوع هاست، همانند ابری بر فراز سرور قرار میگیرد و به طور همزمان از منابع سخت افزاری و نرم افزاری یک یا چند سرور جهت میزبانی از وبسایت ها استفاده می نماید. در این روش با استفاده از امکانات سرورهای مختلف این مزیت را دارد که اگر سروری با کمبود منابع مواجه شد، آن منبع توسط سروری دیگر جبران شود و خدمات آنلاین شما دچار مشکل نشود. همین حمایت چند سرور از یکدیگر، ارائه خدمات به صورت آپتایم نزدیک به 100% را برای وبسایت فراهم میکند.  

مزایای هاست ابری

علی رغم اینکه مدت زیادی از پیدایش این نوع هاست نمیگذرد، بدلیل مزایای هاست ابری باعث استقبال خوبی از آن شده است. برخی از مزایای این هاست جدید در زیر فهرست شده است:- پشتیبانی چندین سرور از وبسایت، موجب قطعی کمتر میشود. بنابراین دسترسی مداوم به سایت حاصل می گردد و آپتایم نزدیک به 100% برای این سرویسها خواهیم داشت. - در حالیکه یک وبسایت مقداری منابع بیشتر نیاز داشته باشد و سرور A قادر به پاسخگویی آن نباشد، همین میزان کمبود، از سرور B تامین می شود. در این صورت صرفه جویی چشمگیری در هزینه ها و استفاده از منابع می‌شود. - تعمیر و بروز رسانی سرور، منجر به قطعی سایت نمیشد. چرا که سایت توسط سرور دیگر حمایت میگردد. - بر اساس این روش از هاست، چند نسخه از سایت بر روی سرورهای مختلف قرار می‌گیرد. در نتیجه احتمال خرابی و از بین رفتن داده ها به حداقل رسیده و موجب حفاظت بیشتر از اطلاعات سرورابری می‌شود.

هاست لینوکس ابری

همانطور که گفتیم هاست ابری بخشی از منابع یک یا چند سرور هستند. با توجه به اینکه سرور دارای بخش نرم افزاری و سیستم عامل میباشد سیستم عاملهای سرور مورد استفاده پارسیان هاست لینوکس یا ویندوز است. در صورتی که سیستم عامل سرور لینوکس باشد، هاست مورد نظر را هاست لینوکس ابری می نامند. به دلیل اینکه سیستم عامل لینوکس متن باز است، کاربر قادر است تا تغییرات مورد نظر خودش را بر روی آن انجام دهد. علاوه بر این، سیستم عامل لینوکس برخلاف سیستم عامل ویندوز رایگان میباشد. همین تفاوت و برتری آن نسبت به سیستم عامل ویندوز باعث افزایش محبوبیت هاست لینوکس نزد کاربران شده است.

هاست ابری سی پنل

سی پنل یک کنترل پنل محبوب است که بر روی سرورهایی با سیستم عامل لینوکس قابل دسترسی میباشد. رابط گرافیکی هاست ابری سی پنل موجب تجربه کاربری آسانتر و در نتیجه افزایش استقبال از آن در سراسر جهان و همینطور کشور ایران شده است. با استفاده از آن، میتوان تغییرات سفارشی را بر روی هاست اعمال نمود.

هاست ابری ایران

سرورهایی که از وبسایت های مختلف میزبانی میکنند در نقاط گوناگونی از لحاظ جغرافیایی در جهان قرار دارند. هاست ابری ایران توسط سرورهای با کیفیت پارسیان هاست در داخل ایران ارائه میشوند. استفاده از سرورهای ایران برای تهیه هاست، فاصله کاربر داخلی تا سرور را کمتر نموده که موجب افزایش سرعت سرور ابری ایران نسبت به نوع خارجی آن میشود. ضمن اینکه مشکل تحریم‌در استفاده از سرورهای خارجی را رفع کرده و تعامل بهتری، بین درگاه‌پرداخت و سایت ها ایجاد می نماید.

خرید هاست ابری

انواع هاست و هر فناوری دیگری، دارای یکسری مزایا و معایب هستند. اما یک مسئله مهم در فضای مجازی و تهیه هاست و سرور میزان امنیت آن است. به منظور خرید هاست ابری ایمن و با کیفیت، بایستی از شرکتهای معتبری جهت تهیه هاست استفاده کنیم. شرکت پارسیان میزبان به نشانی اینترنتی با دو دهه تجربه در زمینه ارائه خدمات سرور یکی از شرکتهای معتبر در این زمینه میباشد. این مجموعه با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات، انواع هاست های ویندوز، لینوکس و ... را ارائه میدهد. شما نیز میتوانید، پس از مشاوره با کارشناسان شرکت پارسیان میزبان، هاست با کیفیت و متناسب با نیاز کاری خودتان را تهیه نمایید.

Cloud-Hosting