خدمات وردپرس حرفه ای 

انجام خدمات وردپرس از جمله خدمات پارسیان میزبان میباشد. محبوبیت سیستم مدیریت محتوای وردپرس روز به روز در حال افزایش است. از دلایل این محبوبیت می توان به رابط کاربری ساده و کاربرپسند این CMS اشاره کرد. کار کردن با رابط کاربری وردپرس بسیار راحت است. همین موضوع سبب شده تا راه اندازی یک سایت حرفه ای و  کارآمد به وسیله وردپرس به امری بسیار آسان تبدیل گردد. بدین منظور شرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان جهت رفاه حال مشتریان خود به ارائه برخی از خدمات وردپرس میپردازد.

 

انجام خدمات وردپرس و امنیت وردپرس

 

انجام خدمات وردپرس پارسیان هاست

از جمله این خدمات ارائه شده پارسیان میزبان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1. خدمات هاستینگ وردپرس

ارائه هاست وردپرس با سرعت و امنیت بالا متناسب با نیازهای یک سایت حرفه ای. این هاست یک سرویس حرفه ای مخصوص وردپرس است که از جمله مزایای آن سرعت بالا و سازگاری بالا با وردپرس و کاهش باگها و خطاها میباشد.

2. نصب و راه اندازی wordpress

گام بعدی نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر روی هاست شما میباشد که کاملا توسط تیم پارسیان میزبان و پشتیبان وردپرس و به صورت سیستم مدیریت محتوای کاملا فارسی انجام میشود.

3. نصب قالب 

نصب قالب روی سیستم مدیریت محتوای شما، گام بعدی است که توسط تیم پشتیبانی وردپرس به صورت کامل انجام میشود.

4. پشتیبانی 24 ساعنه و رفع اشکالات وردپرس

حتی بعد از نصب قالب نیز ما شما را تنها نمیگذاریم. شما میتوانید از خدمات پشتیبانی وردپرس بهره مند شوید و در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید تا اشکالات سایت وردپرسی شما را مرتفع کنیم.

5. خدمات امنیت وردپرس

پارسیان میزبان با تیم حرفه ای امنیت انواع هاست لینوکس، ویندوز و وردپرس ارائه دهنده خدمات وردپرس میباشد. از آنجا که تامین امنیت سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار حیاتی است ما با کارشناسان وردپرس حرفه ای خود آماده کمک رسانی به شما هستیم.

6. آموزش کار با وردپرس

از دیگر خدمات ما در این بخش، آموزش کار با این سیستم مدیریت محتوای حرفه ای است. شما هم هر چقدر بیشتر با وردپرس آشنا باشید، طراح بهتر و کارشناس وردپرس حرفه ای تری خواهید شد.

 

شرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان از سال ۱۳۷۷ ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه IT به شما عزیزان می باشد.
برای دریافت خدمات نصب و راه اندازی وردپرس از شرکت پارسیان میزبان می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

 

ثبت سفارش خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی وردپرس

 

خدمات پارسیان هاست 

هاستثبت دامنهسرور اختصاصی
هاست لینوکستمدید دامنهسرور مجازی
هاست ویندوزانتقال دامنهگواهینامه SSL
هاست وردپرسخدمات وردپرسهاست ایمیل اختصاصی
آموزش وردپرساشتراک فضای دیتا سنترهاست ایمیل