• بنر سرویس ایمیل پارسیان میزبان
Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

هاست ایمیل چیست؟

استفاده از سرویس میزبانی ایمیل یا همان هاست ایمیل پایدار و قابل اعتماد یکی از لازمه های حضور و فعالیت بر بستر وب در دنیای امروز است. ایمیل هاستینگ تنها با هدف کمک به تجارتها در برآوردن نیازهای ارتباطی خود ایجاد شده است.

همه ما کم و بیش درباره افزایش حجم خطرات و تهدیدات اینترنتی، انواع ویروسها و اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری مطلع هستیم. بروز هرکدام از این مشکلات ممکن است ارتباطات تجاری شما را برای ساعت ها یا حتی روزها مختل کند.

حرفه ای تر به نظر بیایید

بسیاری از کاربران ایمیل، سرویس دهی میزبانی ایمیل را امری کاملا غیر ضروری می دانند، اما اگر اتفاقی برای مدارک مهم شما مثل فاکتور ها، صورت حسابها، اطلاعات مشتریان یا هر قسمت مهم دیگر بیفتد، چه کار میتوانید بکنید؟ علاوه بر این، آیا با داشتن یک ایمیل عمومی و غیرحرفه ایی مثل your.business@gmail.com می تواند از عهده مشتریان خود بر بیاید؟

هاست ایمیل چیست

 

داشتن یک ایمیل با پسوند دامنه شما به شکل مثلا info@your.domain.com یا چیزی به این شکل، علاوه بر اینکه شما را نزد مشتریانتان یک شرکت حرفه ای نشان میدهد، به جای استفاده از سرویس دهنده های رایگان مثل gmail یا yahoomail امری ضروری است. امروزه بسیاری از شرکتها ترجیح میدهند ایمیل شرکتی داشته باشند و از هاست ایمیل اختصاصی استفاده کنند تا در صورت به وجود مشکل اطلاعات خود را از شرکت هاستینگ بخواهند.

 

پارسیان میزبان ارائه دهنده ایمیل سرور ایرانی با بهترین کیفیت برای سازمانها و شرکتها

ویژگیهای هاست ایمیل پارسیان میزبان


 1. تضمین 99.9% uptime امنیت و پایداری سرویس انتخابی
 2. سرویس میزبانی ایمیل جهت ایجاد ایمیل اختصاصی به نام شما و به صورت کاملا حرفه ای
 3. سرویس میزبانی ایمیل برای استفاده اشخاص، شرکتها ، مراکز و یا سازمانهایی که دارای تعدد ایمیل بالا میباشند
 4. سرویس میزبانی امیل برای شرکت ها و یا سازمانهایی که ترافیک ایمیل بالا دارند
 5. امکانات وسیع ، پشتیبانی نرم افزاری قدرتمند، پایداری و امنیت اطلاعات، پشتیبان گیری خودکار و دائم

سرویس میزبانی ایمیل چه خدماتی است؟

به طور ساده، هاستینگ ایمیل یا سرویس میزبانی پست الکترونیکی خدماتی ست که در آن تمام اطلاعات ورودی و خروجی که توسط شما ارسال یا دریافت می شود در یک سرور ذخیره می شود. زمانی که ایمیلی به آدرس دامنه شما فرستاده می شود و شما آن را دریافت می کنید، ایمیل در سرور گیرنده ذخیره می شود. مدیریت سرور ها تعیین می کنند که با توجه به فیلتر های اسپم، درخواست مجدد مسیریابی و اینکه فرستنده در لیست سیاه قرار دارد یا نه، باید چه عملی انجام شود.

سرور میزبانی ایمیل می تواند همان سروری باشد که محتوای وب سایت شما را میزبانی می کند، سروری که توسط میزبان دیگری اداره می شود، و یا دو سرور مختلف که توسط همان شرکت میزبانی اداره می شود. سرویس دهنده های ایمیل هاست ممکن است تنها در ارائه خدمات ایمیل هاستینگ فعالیت داشته باشند، امروزه شرکت هایی هستند که خدمات وب سایت ها و ایمیل هاست ها را با هم ارائه می دهند.