ثبت دامنه رایگان

یکی از خدمات شرکت پارسیان هاست میباشد که به صورت ماهیانه برای 50 کاربر خوش شانس خود که قصد ثبت دامنه ir را دارند، در نظر گرفته شده است. این دامنه ها همگی دارای امکانات کامل بوده و در اختیار تام کاربر قرار خواهد داشت.

واحد ثبت دامنه پارسیان هاست هر ماه امکان ثبت 50 دامنه رایگان ir را برای کاربران خود فراهم می آورد. دامنه های ir به صورت 100 درصد رایگان ثبت شده و دارای تمام امکانات یک دامنه معمولی می باشند. چنانچه شما نیز جز این 50 نفر باشید می توانید بدون پرداخت هزینه نام وب سایت خود را برگزینید و با تهیه یک فضای میزبانی فعالیت خود را در دنیای اینترنت آغاز نمایید.

برای تهیه دامنه رایگان لازم است تنها یک اکانت عضویت در پارسیان هاست داشته باشید تا جز 50 کاربر خوش شانس این شرکت هاستینگ باشید. ثبت دامنه رایگان یک فرصت استثنائی برای کاربران خواهد بود که نام های مد نظر خود را ثبت نمایند و در آینده از آن به جهت راه اندازی وب سایت و کسب و کار اینترنتی استفاده نمایند. امروزه کمتر شرکت هاستینگ دامنه رایگان در اختیار کاربرانش قرار میدهد اما پارسیان هاست این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

 

ثبت دامنه رایگان برای 50 نفر

 

دامنه رایگان پارسیان هاست برای 50 نفر

پارسیان هاست به صورت ماهیانه به ۵۰ نفر که قصد خرید دامنه ir با تخفیف داشته باشند دامنه رایگان هدیه میدهد.

با ثبت دامنه رایگان در پارسیان هاست شما می توانید از تمام امکانات یک دامنه  ir اعم از مدیریت نیم سرور ها (dns)، مدیریت مالکیت دامنه (whois) و ... برخوردار شوید. پارسیان هاست پس از بررسی دامنه مد نظر، در صورت آزاد بودن، آن را به صورت رایگان به ثبت می رساند.

این طرح مورد استقبال حجم عظیمی از کاربران می باشد و هر ماه افراد زیادی اقدام به استفاده از این فرصت می نمایند. تمام تلاش پارسیان هاست، رسیدن به این مهم می باشد که بتواند با حمایت از کسب و کارهای آنلاین و نوپا زمینه رشد و ترقی آنان را فراهم آورد.

 

این کد 100% تخفیف متعلق به شماست!


همین الان دامنه رایگان بخر!

 

Domain-Free

 

سفارش ثبت دامنه رایگان

 

ثبت دامنه رایگان فارسی

ثبت دامنه رایگان فارسی برای فارسی زبانان، یک گزینه پرکاربرد است. با توجه به اینکه امروزه خیلی از کسب و کارها به سمت معرفی فعالیت خود در فضای اینترنت و دنیای مجازی روی آورده اند، ثبت نام فارسی می تواند مشکل افرادی که با زبان انگلیسی بیگانه هستند را مرتفع نماید.

ثبت دامنه رایگان فارسی این امکان را به کاربران فارسی زبان می دهد تا نام وب سایت را به راحتی به خاطر بسپارند و در نوشتن و جستجوی سایت در اینترنت دچار مشکل تایپی نشوند. شرکت هاستینگ پارسیان هاست این بستر را فراهم نموده است تا کاربران بتوانند هر ماه از قابلیت ثبت دامنه رایگان ir برخوردار شوند و بدون پرداخت هرگونه هزینه صاحب یک نام اینترنتی شوند که در اختیار تام آنها می باشد. دامنه فارسی برای افرادی که دارای ساختار سنتی بوده اند و به تازگی وارد بحث اینترنت شده اند کاربرد بیشتری خواهد داشت.

آموزش خرید هاست و دامنه رایگان

شما می توانید خرید هاست و دامنه رایگان را با هم انجام دهید و یا فقط دامنه را از پارسیان هاست دریافت کنید روی لینک زیر کلیک کنید و دامنه خود را دریافت کنید.

در صورتیکه خرید هاست و ثبت دامنه رایگان با یکدیگر انجام شود، dns های هاست به صورت خودکار بر روی دامنه شما ثبت شده و به محض تایید ایرنیک، اتصال برقرار می شود و شما می توانید وب سایت خود را راه اندازی نمایید. خرید هاست و دامنه از نوع رایگان در پارسیان هاست این فرصت را به شما خواهد داد تا با کمترین هزینه بتوانید سرمایه گذاری مجازی خود را آغاز نمایید و در آینده از این طریق به سود های کلان برسید. خرید هاست و دامنه رایگان پروسه پیچیده ای ندارد. با انتخاب نوع فضای میزبانی و نام دامنه، پس از استعلام آزاد بودن دامنه برای ثبت می توانید صاحب یک هاست و دامنه شوید.

دامنه رایگان برای وبلاگ

بلاگر های زیادی در سطح اینترنت حضور دارند که به جای تهیه هاست میزبانی به صورت مجزا اقدام به راه اندازی یک وبلاگ می نمایند. در این حالت آنها می توانند dns های وبلاگ را بر روی دامنه مد نظر خود ثبت نموده؛ تا پس از برقراری اتصال، اطلاعات آنها تحت نام مد نظرشان در فضای اینترنت نمایش داده شود. ثبت دامنه رایگان برای وبلاگ یکی از خدمات پارسیان هاست است که امکان ثبت آن را بدون پرداخت هرگونه هزینه فراهم می آورد. در این حالت شما می توانید دارمنه رایگان خود را در پارسیان هاست تنها با چند کلیک ساده تهیه نمایید و سپس dns وبلاگ خود را بر روی آن ست نمایید تا اتصال برقرار شود.