پیش گفتار

تغییرات سریع علم و فن آوری در دنیای حاضر نشانه ای از آن است که اقتصاد جهانی هر روز بیش از پیش بر دانش متکی می گردد . این امر درحالی اتفاق می افتد که کشور های جهان با روند رو به تزاید ادغام در اقتصاد جهانی از طریق جریان از کالا ها و خدمات ، سرمایه گذاری و مهاجرت مواجهند و این پدیده نیز به نوبه خود اشکال جدیدی از رقابت و همکاری میان شرکت ها و کشور ها را به وجود آورده و به نشر ایده ها و فن آوری های جدید در جهان و نفوذ در دایره ملی هر یک از کشور ها دامن زده است ، تهیه نرم افزار ها به عنوان پدیده تکنولوژیکی در عصر جدید ، قواعد تجاری ، آموزشی ، دولتی وحتی بهداشتی را دچار دگرگونی ساخته است . تهیه نرم افزار در جوامع مختلف به عنوان یک پدیده نو و ارزشمند به حدی است که میزان توسعه اطلاعات جوامع مختلف امروز با ضریب ایجاد امکان های نرم افزاری اندازه گیری می شود . به عنوان مثال اگر تا چند سال پیش استفاده از ابزار هاست یک امر تجملی و با هزینه گران محسوب می شد امروز وجود نرم افزار های مختلف زیر ساختی برای توسعه فرهنگی و اجتماعی محسوب می شود به مدد این ابزار کارآمد ، امروزه راه کارهای اجرایی بسیاری از پروژه های صنعتی که زمانی به رویایی شبیه بود به واقعیت نزدیک شده است . وجود بانک های اطلاعاتی ترابایتی که زمانی فوق تصور و ادراک بشر محسوب می شد ، امروزه به امری روزمره و بدیهی تبدیل شده است . شاید کمتر سازمانی در گذشته به مجتمع سازی داده ها ( Data Integration ) فکر می کرد و آن را جزو وظایف سازمانی خود می دانست ، این در حالیست که امروزه فن آوری اطلاعات در سازمان ها مقامی شامخ یافته و تشکیل تیم های توسعه فن آوری اطلاعات در سازمان ها و شرکت های بزرگ صرف هزینه های گاهاً میلیارد دلاری در این راستا ، نشان دهنده فواید بیشمار این تکنولوژی است .

 

مشخصات و سوابق پارسیان میزبان

شرکت فن آوری اطلاعات پارسیان میزبان از سال 1377 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید سیستم های مکانیزه و کاربردی با توجه به خلأ موجود در بخش های نرم افزار و وب و همچنین میزبانی نرم افزارهای کاربردی تحت وب با استفاده از دو عامل مهم (تکنولوژی روز- نوآوری) با مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب و شبکه های محلی (اتوماسیون های مالی و اداری ) با همکاری متخصصان داخلی و خارجی و مشاوران مجرب و با سابقه به منظور طرح ، توسعه کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات و نگاهی به آینده آغاز نمود.

پروژه های در دست اجرا و یا پیاده سازی شده این شرکت با معماری چند لایه(N-Tier) بر پایه مفاهیم شئی گرا (Object Oriented) و استفاده از ابزارهای مهندسی طراحی نرم افزار و توجه به استانداردهای بین المللی نوین و متدولوژی های روز(RUP)  طرح ریزی و ایجاد شده است و قابلیت پذیرش سیستم های اختصاصی هر سازمانی را دارند.