یکی دیگر از خدمات شرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی می باشد. همانطور که می دانید این روزها با افزایش کاربرد اینترنت و استفاده گسترده کاربران از ابزارهای دیجیتال همچون کامپیوتر، موبایل و تبلت برای پیدا کردن اجناس یا خدمات مورد نیاز خود، فعال بودن و دیده شدن در دنیای اینترنت و فضای مجازی برای هر کسب و کاری اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

به تمام فعالیت هایی که به منظور تبلیغ و معرفی محصول، خدمات، برندها و بررسی رفتار مشتری در محیط اینترنت صورت می گیرد، دیجیتال مارکتینگ می گویند. شما میتوانید از خدمات بازاریابی دیجیتال ما بهره مند شوید.

دیجیتال مارکتینگ

بعد از خرید هاست و ثبت دامنه و طراحی سایت دلخواه نوبت به تولید محتوای مناسب برای وب سایت شما میرسد. شما بعد از ساخت صفحات میتوانید به سراغ افزایش بازدید و درآمد از سایت خود باشید. خدمات بازاریابی اینترنتی در پارسیان میزبان به چند صورت زیر ارائه می شود:

بازاریابی محتوا

مهمترین ویژگی یک سایت محتوای آن است. شما با محتوای مناسب و یونیک می توانید نیاز بسیاری از کاربران اینترنت را رفع نمایید. به طور کلی سایتی ارزشمند شناخته می شود که بتواند مقالاتی جدید و مفید تولید کند و در اختیار کاربران خود قرار دهد. تولید محتوا یکی از اصلی ترین راه های محبوبیت و شناخته شدن در اینترنت است. مشتری تنها در صورتی جذب می شود که بتواند اطمینان پیدا کند این شرکت یا فرد می تواند نیازهای وی را رفع کند. سایت نیز نماینده و نشان دهنده فرد یا شرکت می باشد. در این راستا پارسیان میزبان خدمات تولید و بازاریابی محتوا ارائه می دهد.

 

بازاریابی موتورهای جستجو (سئو)

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) به معنی مجموعه ای از روش هاست که طبق الگوریتم های موتورهای جستجو انجام می گیرند تا سایت شما در صفحات اول نتایج جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر شما قرار بگیرد. سئو یه معنی فریب یا دستکاری موتورهای جستجو نیست. بلکه فعالیت هایی قانونی و مورد انتظار یک موتور جستجو است که بتواند یک سایت خوب را تشخیص داده و بهترین نتیجه را به کاربران بدهد.

بدیهی است که اگر سایت شما در صفحات اول نتایج جستجوی کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان قرار گیرد، تعداد کاربران بیشتری را روانه سایت شما خواهد کرد و در نتیجه مشتریان بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

افزایش بازدید (ترافیست)

یکی دیگر از راه های افزایش بازدید سایت استفاده از سایت ترافیست است. سایت ترافیست سایتی است که شما با ثبت آدرس سایت خودتان در آن و کسب امتیاز می توانید بازدید کسب کنید. نحوه کار این وب سایت طوری است که بازدید واقعی از افراد واقعی و آدرس های متفاوت برای شما جذب می کند و این موضوع می تواند به شما در افزایش رتبه الکسا و بهبود سئوی سایتتان نیز کمک کند.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد این سایت به صفحه ترافیست مراجعه فرمایید.


تبلیغات متنی و تصویری در سایت های اینترنتی و نرم افزارهای موبایل

پارسیان میزبان دارای شبکه ای از سایت های پربازدید و فعال در محیط اینترنت و همچنین نرم افزارهای همراه پرکاربرد در ابزارهای همراه مانند موبایل و تبلت می باشد. یکی دیگر از بهترین روش های تبلیغ در فضای مجازی، قرار دادن تبلیغات متنی یا تصویری در سایت های پر بازدید و نرم افزارهای پر کاربرد است. با این روش بسیاری از کاربران فضای مجازی توجهشان نسبت به نام برند و محصولات شما جلب می شود. جهت شروع تبلیغات اینترنتی به سایت وب مارکتر مراجعه نمایید.

 

ایمیل مارکتینگ

یکی از روش های بازاریابی اینترنتی ایمیل مارکتینگ است. ایمیل مارکتینگ یک روش مستقیم بازاریابی است که در آن به واسطه ایمیل، اطلاعاتی درباره محصولات و خدمات خود به مخاطبانمان ارائه می‌دهیم. هزینه این روش بازاریابی بسیار کم است و سود حاصل از استفاده از آن بسیار چشمگیر است. ایمیل مارکتینگ یکی از محبوبت ترین روش های بازاریابی اینترنتی شناخته شده است. پارسیان میزبان در این راستا اقدام به ارائه خدمات ایمیل مارکتینگ نموده است.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه ایمیل مارکتینگ مراجعه فرمایید.


 
بازاریابی شبکه های اجتماعی

این روزها شبکه های اجتماعی طرفداران بسیاری دارند. اکثر افراد در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته و روزانه بسیاری از کاربران در حال به اشتراک گذاری مفالات و مطالب در شبکه های اجتماعی می باشند. معرفی خدمات و محصولات در شبکه های اجتماعی می تواند به غیر از مخاطب و جذب بازدید کننده برای سایت، برند شما را در قالب مفالات کوتاه و جذاب به طور روزانه برای کاربران شبکه های اجتماعی تکرار کند و از این طریق برندینگ انجام می گردد. این موضوع باعث می شود تا نام شما در ذهن کاربران مانده و در نتیجه مراجعین بیشتری داشته باشید.

پارسیان میزبان با ارائه خدمات بازاریابی در شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ می تواند در حوزه دیجیتال مارکتینگ به شما مشتریان عزیز کمک کند.

برای سفارش هرگونه از خدمات دیجیتال مارکتینگ از طریق فرم فروش با ما در ارتباط باشید.