• بنر هاست تخصصی پارسیان میزبان

هاست وردپرس چیست؟

بهترین هاست برای وردپرس

استفاده از هاست وردپرس و هاستی که مخصوص وردپرس باشد چقدر اهمیت دارد؟ آیا حتما باید خرید هاست وردپرس انجام دهیم تا سایتمان سرعت بهتری داشته باشد؟ سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از محبوب ترین CMS های موجود در بازار است. با استفاده از وردپرس می توانید به راحتی یک سایت رایگان راه اندازی کرده و آن را مدیریت نمایید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است و می تواند در ساخت سایت فتوبلاگ گالری و غیره کمک کند. وردپرس توسط زبان PHP نوشته شده و از MySQL به عنوان پایگاه داده استفاده می کند. قالب ها و افزونه های بسیاری برای وردپرس وجود دارد که کار را برای کاربران بسیار راحت کرده است. 

هاست وردپرس

معایب هاست وردپرس رایگان

در گذشته سایت هایی که توسط وردپرس ساخته می شد، توسط wordpress.com‌میزبانی می شد و یک زیر دامنه از وردپرس به آنها اختصاص داده می شد. در حقیقت شما چیزی مانند وبلاگ داشتید که دامنه ی آن تحت دامنه wordpress.com بود. اما این مزیت را داشت که برای داشتن یک سایت شما هیچ هزینه ای متحمل نمی شدید.

اما از مضرات آن این بود که از مهمترین ویژگی وردپرس یعنی پلاگین ها پشتیبانی نمیکرد. همچنین wordpress.com به طور تصادفی در وبلاگ شما آگهی قرار می دهد. اکنون روش دیگری برای داشتن یکی سایت وردپرسی وجود دارد. wordpress.org به این علت به وجود آمد که شما بتوانید به جای یک وبلاگ یک وب سایت داشته باشید. Wordpress.org از سایت شما میزبانی نمی کند.

همچنین دامنه شما نیز یک دامنه اختصاصی خواهد بود. این نشان دهنده آن است که شما باید برای سایتتان ثبت دامنه انجام دهید و هاستخریداری نمایید و از وردپرس تنها برای مدیریت محتوای سایت استفاده نمایید. طراحی سایت و مدیریت آن از طریق وردپرس کار شما را بسیار آسان خواهد کرد.

بهترین هاست سازگار با وردپرس

هاستی که برای سایت های وردپرسی تهیه می کنید باید با سیستم مدیریت محتوای وردپرس سازگار باشد. از مهمترین ویژگی هایی که یک سایت وردپرس باید داشته باشد آن است که از PHP و MySQL پشنیبانی کند. زیرا همانطور که گفته شد وردپرس با زبان PHP نوشته شده و از MySql به عنوان پایگاه داده استفاده میکند.

همچنین سازگاری های دیگری نیز باید داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو از سایت شما پشتیبانی کند. مهمترین ویژگی ها و نکاتی که در تهیه یک سرویس میزبانی وردپرس باید در نظر گرفت میزان سرعت و امنیت است. اگر هاستی که تهیه میکنید از سرعت خوبی برخوردار نباشد، در صورت افزایش بازدیدکنندگان، وب سایت شما با مشکل مواجه می شود. همچنین بالا بودن امنیت اطلاعات، بک آپ گیری منظم و قابلیت اطمینان هاستینگ از نکات مهمی است که برای تهیه هاست باید به آنها توجه کنید.

 

راهنمای خرید هاست وردپرسی

برای انتخاب بهترین هاست پیش از هر اقدامی باید به سوال های زیر پاسخ دهید:

1. میزان بازدید از سایت شما در حال حاضر چقدر است؟

2. حدس میزنید میزان بازدید از سایتتان در ماه آینده چقدر افزایش یا کاهش پیدا کند؟

3. پشتیبانی چقدر برای شما اهمیت دارد؟

شرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان ارائه دهنده بهترین هاست وردپرس با سرعت و امنیت مورد نیاز شما و پشتیبانی ۲۴ ساعته، می تواند پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشد.

خدمات پارسیان هاست 

هاستثبت دامنهسرور اختصاصی
هاست لینوکستمدید دامنهسرور مجازی
هاست ویندوزانتقال دامنهگواهینامه SSL
هاست وردپرسخدمات وردپرسهاست ایمیل اختصاصی
آموزش وردپرساشتراک فضای دیتا سنترهاست ایمیل