• بنر هاست ویندوز پارسیان میزبان
Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ


هاست ویندوز به هاستی گفته می شود که سیستم عامل سرور آن ویندوز باشد. انتخاب هاست باید با توجه به نوع برنامه نویسی سایت و حتی نوع نیاز شما به بانک اطلاعاتی صورت گیرد.اگر در طراحی وب سایت شما از زبان های برنامه نویسی ASP و یا .Net استفاده شده است شما ملزم به انتخاب هاست ویندوز هستید. هاست لینوکس تنها برای سایت هایی استفاده می گردد که با زبان های PHP و یا PERL برنامه نویسی شده اند. این در حالی است که هاست ویندوز سایت هایی که با زبان PHP برنامه ریزی شده اند را نیز پشتیبانی می کند.سرورهای لینوکس دارای سیستم عامل لینوکس و سرورهای ویندوز دارای سیستم عامل ویندوز می باشند. از آنجایی که ویندوز و نرم افزارهای تحت آن، نیاز به خرید لایسنس دارند، قیمت های هاست ویندوز نسبت به هاست لینوکس بیشتر است. به همین دلیل توصیه می گردد در صورتی که در طراحی سایت خود از زبان های برنامه نویسی PHP ویا  PERL استقاده کرده اید اقدام به تهیه هاست لینوکس فرمایید. برای تهیه هاست لینوکس و مشاهده پلن ها به صفحه هاست لینوکس مراجعه فرمایید.

انواع هاست ویندوز

هاست ویندوز استاندارد

هاست ویندوز استاندارد برای اشخاص حقیقی و شرکت های کوچک توصیه می شود. با تهیه هاست ویندوز استاندارد شما می توانید به همان میزانی که انتخاب فرموده اید فضای ایمیل نیز در اختیار داشته باشید. به طور مثال اگر سرویس ۱۰۰ مگ را انتخاب بفرمایید، ۱۰۰ مگ وب و ۱۰۰ مگ ایمیل در اختیار شما قرار می گیرد. در سرورهای هاست ویندوز استاندارد از هاردهای اسکازی استفاده شده است. بک آپ گیری در این نوع هاست به صورت هفتگی انجام میگیرد. برای مشاهده جدول تعرفه و پلن های هاست ویندوز استاندارد به صفحه  هاست ویندوز استاندارد  مراجعه فرمایید.

هاست ویندوز استانداردویندوز استاندارد

هاست ویندوز ویژه

هاست ویندوز ویژه برای شرکت های متوسط و بزرگ توصیه می شود. هاست ویندوز ویژه نسبت به هاست ویندوز استاندارد مزیت های بیشتری نظیر سرعت بیشتر و امنیت بیشتر دارد. در هاست ویندوز ویژه بک آپ گیری برای Applicationها به صورت هفتگی و برای Data Base به صورت روزانه انجام میگیرد. در سرور این نوع هاست ها از هارد SSD استفاده می شود. همچنین با تهیه هاست ویندوز ویژه به میزان دو برابر فضای انتخابی شما برای هاست، فضای ایمیل در اختیار شما قرار می گیرد. به طور مثال اگر پلن ۱۰۰ مگ را انتخاب بفرمایید، ۱۰۰ مگ وب و ۲۰۰ مگ فضای ایمیل در اختیار شما قرار می گیرد. هر برای مشاهده جدول تعرفه و پلن های هاست ویندوز ویژه به صفحه هاست ویندوز ویژه مراجعه فرمایید.

هاست ویندوز ویژه

ویندوز ویژه

هاست ویندوز سازمانی

هاست ویندوز سازمانی متناسب با نیازهای سازمان های بزرگ طراحی شده است و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. سازمان ها و ادارات بزرگ معمولا نیاز ویژه ای به امنیت بسیار بالا، سرعت زیاد و بک آپ منظم اطلاعات، دارند. به همین منظور توصیه می شود برای سایت سازمان ها حتما از هاست سازمانی استفاده گردد. هارد استفاده شده در سرورهای هاست سازمانی از نوع SSD می باشد. بک آپ اطلاعات هاست سازمانی برای Applicationها به صورت هفتگی و برای Data Baseها به صورت روزانه انجام میگیرد. برای مشاهده جدول تعرفه و پلن های هاست ویندوز سازمانی به صفحه هاست ویندوز سازمانی مراجعه فرمایید.

هاست ویندوز سازمانی

ویندوز سازمانی

 

هاست ویندوز ایران

هاست ویندوز ایران، هاستی است با سیستم عامل ویندوز، که سرور آن در کشور ایران قرار دارد. وجود سرور در کشور ایران باعث می شود تا سرعت دسترسی به سایت افزایش قابل توجهی پیدا کند. وجود فاصله قیزیکی کم بین سرور و کاربران سایت موجب می گردد تا سرعت دسترسی کاربران به سایت بیشتر باشد. همچنین هاست ویندوز ایران دارای امنیت بیشتری نسبت به هاست هایی است که سرور آنها در خارج از کشور قرار دارد. سایت های دولتی و سایت هایی با موضوعات ملی باید از هاست ایران استفاده کنند. همچنین استفاده از هاست ایران خطر تحریم را نیز ندارد. برای مشاهده ویژگی ها و تعرفه هاست ویندوز ایران به صفحه هاست ویندوز ایران مراجعه فرمایید.

هاست ویندوز ایران

ویندوز ایران

 

سرور ویندوز نیمه اختصاصی

سرور ویندوز نیمه اختصاصی برای شرکت ها و افرادی استفاده می شود که احتیاج به سرعت بالا و دسترسی سریع به شبکه اینترنت دارند و داشتن منایع اختصاصی برایشان مهم است. سرور ویندوز نیمه اختصاصی با توان و قدرت CPU مناسب می تواند پاسخگوی نیاز افرادی باشند که به تمام قدرت سخت افزاری یک سرور پرقدرت برای میزبانی احتیاج دارند. برای مشاهده تعرفه و پلن های سرور ویندوز نیمه اختصاصی به صفحه ی سرور ویندوز نیمه اختصاصی مراجعه فرمایید.

سرور ویندوز نیمه اختصاصی

ویندوز نیمه اختصاصی