• بنر هاست ویندوز پارسیان میزبان


هاست لینوکس هاستی است که سیستم عامل سرور آن مبتنی بر لینوکس است. انتخاب هاست باید با توجه به نوع برنامه نویسی سایت و حتی نوع نیاز شما به بانک اطلاعاتی صورت گیرد.اگر در طراحی سایت شما از زبان PHP یا PERL استفاده شده است شما می توانید از هر دو نوع هاست ویندوز و لینوکس استفاده بفرمایید. اما اگر از زبان های ASP و .NET استفاده گردیده شما ملزم به استفاده از هاست ویندوز هستید. برای تهیه هاست ویندوز و مشاهده جدول پلن ها و تعرفه های انواع هاست ویندوز به صفحه ی هاست ویندوز مراجعه بفرمایید.همانطور که گفته شده سیستم عامل سرورهای هاست لینوکس مبتنی بر لینوکس و سرورهای هاست ویندوز دارای سیستم عامل ویندوز می باشند. به دلیل اینکه ویندوز و نرم افزارهای تحت آن رایگان نیستند و احتیاج به خرید لایسنس دارند، قیمت هاست ویندوز نسبت به لینوکس گران تر است. به همین دلیل پیشنهاد می شود اگر برای برنامه نویسی سایتتان از زبان های PHP یا PERL استفاده کرده اید، اقدام به تهیه هاست لینوکس بفرمایید.

 

انواع هاست لینوکس

 

هاست لینوکس استاندارد

هاست لینوکس استاندارد برای اشخاص حقیقی و شرکت های کوچک توصیه می شود. در سرورهای هاست لینوکس استاندارد از هاردهای اسکازی استفاده شده است. بک آپ گیری در این نوع هاست به صورت هفتگی انجام میگیرد. برای مشاهده جدول تعرفه و پلن های هاست لینوکس استاندارد به صفحه هاست لینوکس استاندارد مراجعه فرمایید.

هاست لینوکس استاندارد

لینوکس استاندارد

هاست لینوکس ویژه

هاست لینوکس ویژه برای شرکت های متوسط و بزرگ توصیه می شود. هاست لینوکس ویژه نسبت به هاست لینوکس استاندارد مزیت های بیشتری نظیر سرعت بیشتر و امنیت بیشتر دارد. در هاست لینوکس ویژه بک آپ گیری برای Applicationها به صورت هفتگی و برای Data Base به صورت روزانه انجام میگیرد. در سرور این نوع هاست ها از هارد SSD استفاده می شود. هر برای مشاهده جدول تعرفه و پلن های هاست لینوکس ویژه به صفحه هاست لینوکس ویژه مراجعه فرمایید.

هاست لینوکس ویژه

لینوکس ویژه

هاست لینوکس سازمانی

هاست لینوکس سازمانی متناسب با نیازهای سازمان های بزرگ طراحی شده است و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. سازمان ها و ادارات بزرگ معمولا نیاز ویژه ای به امنیت بسیار بالا، سرعت زیاد و بک آپ منظم اطلاعات، دارند. به همین منظور توصیه می شود برای سایت سازمان ها حتما از هاست سازمانی استفاده گردد. هارد استفاده شده در سرورهای هاست سازمانی از نوع SSD می باشد. بک آپ اطلاعات هاست سازمانی برای Applicationها به صورت هفتگی و برای Data Baseها به صورت روزانه انجام میگیرد. برای مشاهده جدول تعرفه و پلن های هاست لینوکس سازمانی به صفحه هاست لینوکس سازمانی مراجعه فرمایید.

هاست لینوکس سازمانی

لینوکس سازمانی

 

هاست لینوکس ایران

هاست لینوکس ایران، هاستی است با سیستم عامل لینوکس، که سرور آن در کشور ایران قرار دارد. وجود سرور در کشور ایران باعث می شود تا سرعت دسترسی به سایت افزایش قابل توجهی پیدا کند. وجود فاصله قیزیکی کم بین سرور و کاربران سایت موجب می گردد تا سرعت دسترسی کاربران به سایت بیشتر باشد. همچنین هاست لینوکس ایران دارای امنیت بیشتری نسبت به هاست هایی است که سرور آنها در خارج از کشور قرار دارد. سایت های دولتی و سایت هایی با موضوعات ملی باید از هاست ایران استفاده کنند. همچنین استفاده از هاست ایران خطر تحریم را نیز ندارد. برای مشاهده ویژگی ها و تعرفه هاست لینوکس ایران به صفحه هاست لینوکس ایران مراجعه فرمایید.

هاست لینوکس ایرانلینوکس ایران