• بنر ثبت دامنه پارسیان میزبان
Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

تمدید دامنه سایت 

تمدید دامنه سایت برای آنلاین ماندن سایت اینترنتی شما امری ضروری است. ثبت دامنه معمولا به صورت یک ساله یا بیشتر انجام میگیرد. دامنه ها در صورت عدم تمديد دامین پس از انقضا در مهلت مقرر در مرحله اول به حالت تعليق درمی آیند، در اين وضعيت ممكن است دامنه غير فعال شده و از انتقال آن نيز جلوگيري مي شود.

تمدید دامنه ir

در اين مدت كه بسته به قوانين رجستررها (شرکت های اصلی ثبت دامنه) ممكن است حدود يك ماه طول بکشد با پرداخت هزينه تمديد در هر زمان دامنه مجددا فعال مي گردد. در غير اين صورت، دامنه وارد مرحله بعدي يعني مرحله بازيابي یا بازخرید مي گردد. در اين مرحله امكان تمديد فقط با پرداخت جريمه و طي مراحل اداري، كماكان امكان ثبت مجدد فراهم مي گردد.

پس از يك ماه و نیم دامنه در حالت حذف قرار گرفته و ظرف 5 روز به طور كامل حذف و براي ثبت مجدد در اختيار عموم قرار مي گيرد. مدت زمان ثبت دامنه دائما توسط سیستم کنترل می شود. یک ماه پیش از رسیدن تاریخ انقضاء دامنه ، به صورت خودکار از طریق پست الکترونیکی به مشتریان اطلاع داده می شود. همچنین علاوه بر ارسال پست الكترونيك توسط سيستم، تماس تلفني با مشتركين جهت اطلاع از زمان انقضاء دامنه، در دستور كار بخش خدمات امور مشتركين قرار داده شده است. برای تمديد دامنه ، بدون نياز به مراجعه حضوري و يا تماس با شرکت، به صورت آنلاين انجام می پذیرد.برای تمدید آنلاین دامنه به صفحه تمدید دامنه مراجعه فرمایید.

 

تمدید دامنه در پارسیان میزبان به صورت آنلاين از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب ( از جمله بانك هاي ملي، ملت، صادرات، كشاورزي، پاسارگاد، پارسيان، سامان، سينا، اقتصاد نوين و...) امکان پذیر میباشد. هزینه ی تمدید دامنه دقیقا مانند ثیت دامنه می باشد. برای مشاهده لیست هزینه ها می توانید به صفحه ثبت دامنه مراجعه فرمایید.