• بنر سرویس ایمیل پارسیان میزبان
Facebook
Twtitter
Twtitter
ارسال برای دوستان
نسخه مناسب چاپ

نرم افزار Microsoft Outlook چیست؟

نرم افزار Microsoft Outlook ابزاری مناسب و کارآمد برای نگهداری و مدیریت ایمیلها، برنامه کاری، نگهداری اطلاعات تماس و بسیاری قابلیتهای دیگر خانگی و اداری میباشد، بدین منظور در صورت تمایل به استفاده از این نرم افزار و انجام تنظیمات مربوطه جهت دریافت و ارسال ایمیلها میتوانید از این راهنما استفاده نمایید.

 

 

برای تنظیم اکانت میل در Outlook 2013مراحل زیر را انجام دهید

بعد از نصب 2013 outlook برای تنظیم ایمیل سایت خود به outlook ، طبق مراحل زیر عمل نمایید

1-ابتدا منوFile را انتخاب کرده و بر روی گزینه Add Account کلید نمایید

 

 

2-سپس مطابق شکل، گزینه Manual setup or additional server types را انتخاب میکنید.

 

 

3-ایمیل هایی که شما میفرستید یا دریافت میکنید، از نوع POP3 یا IMAP است، پس بدیهی است که در اینجا باید بر روی این گزینه کلیک نمایید.

 

 

4-حالا بايد مشخصات حساب ایمیل خود را در قسمتهاي مختلف اين صفحه وارد کنيد. بعد از پر کردن فیلد های مشخص شده، سپس بر روی گزینه More Setting کلیک میکنیم. در این قسمت، منظور از YourDomain.com همان آدرس سایت خودتان است

 

 

5-در قسمت More Setting بر روی تب Outgoing Server کلیک کرده و گزینه اول که در شکل زیر مشخص شده است را تیک میزنیم .

 

 

6-سپس به تب Advanced میرویم . ابتدا پورت (PORT) Incoming server را 110تغییر می دهیم ، سپس پورت (PORT) outgoing server را از 25 به 587 تغییر می دهیم .
بخش دوم در همین تب، بیانگر این است که ایمیل فرستاده شده در سرور شما، بعد از تعداد روزهای معینی بصورت خودکار پاک شود. این کار از پر شدن فضای سرور جلوگیری میکند.

 

 

7-سپس گزینه Test Account Setting رازده تاصحت برقراري ارتباط با حساب پستي خود را مورد آزمايش قرار گیرد.

 

 

8-در اين مرحله صحت برقراري ارتباط با حساب پستي مورد نظر را مورد آزمايش قرار مي‌گيرد و براي آزمايش يک ايميل تستي نيز ارسال مي‌گردد. در اينجا با نمايش علامت تيک سبز رنگ مشخص شده است که مشکلي در دريافت و ارسال نداريم.

 

 


توجه:درخواست های خود را تنها از طریق ایمیل به نشانی Support@ParsianHost.ir و یا از طریق فکس به شماره 88005332 ارسال نمایید.