دروپال چیست

دروپال یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای منبع باز است که توسط وب سایت های زیادی در نقاط مختلف جهان مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه نویسان زیادی با این سیستم مدیریت محتوا آشنا هستند و آن را پشتیبانی می کنند. دیگر از سختی ساختن سایت و مدیریت آن نترسید. شما می توانید برای ساخت بسیاری از وب سایت ها و نرم افزارهایی که هر روز از آن ها استفاده می کنید از این سیستم کمک بگیرید. کافی است آن را روی هاست خود نصب کنید.

این نرم افزار آینده ی درخشان و فوق العاده ای دارد که می توان به نوشتن مطالب به آسانی، عملکرد قابل اعتماد و امنیت عالی آن اشاره کرد اما چیزی که این سیستم مدیریت محتوا را یگانه میکند، انعطاف پذیری آن است. ماژول یکی از اصول اصلی آن است. دروپال یک نرم افزار منبع باز و رایگان است. هرکس می تواند آن را دانلود و با آن کار کند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارد.

پیشنهاد ویژه پارسیان هاست:دامنه رایگان برای ۵۰ نفر

هاست دروپال باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

همان طور که می دانید دروپال هاست دروپال یکی از مواردی که هر فردی در زمان نصب و راه اندازی سایت دروپال به آن نیاز دارد. کار با سیستم مدیریت محتوای دروپال آسان نیست بنابراین نیاز است تخصص کافی برای استفاده از آن را داشته باشید هم چنین دروپال از نظر امنیت در جایگاه بالایی قرار دارد و برای نهادها و سازمان های دولتی که مسئله امنیت بسیار حائز اهمیت می باشد پیشنهاد می گردد. 

هاست دروپال در واقع برنامه میزبانی وب است که به کاربران اجازه دسترسی به وب سایت مورد نظر را می دهد. قبل از راه اندازی هر وب سایتی نیاز است تا این سیستم مدیریت محتوا را به خوبی بشناسید و با امکانات و نیازمندی های آن آشنا باشید تا بتوانید هاست دروپال مناسبی را خریداری نمایید.

نکات مهم زمان خرید هاست دروپال:

توجه به سازگاری هاست Drupal با این سیستم مدیریت محتوا بسیار مهم است زیرا در صورت عدم ناسازگاری با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد و نمی توانید از تمام امکاناتی که ارائه می دهد استفاده نمایید به عبارتی دیگر می توان گفت استفاده از هاست دروپال مناسب می تواند کیفیت سایت شما را ارتقا دهد و شما بتوانید بهترین نتیجه و بازخورد را دریافت نمایید.در ابتدا توجه داشته باشید که هاستی که خریداری می کنید پیش نیازهای موردنیاز این سیستم مدیریت محتوا را داشته باشد.

معمولاً سرورهای نوع nginx،apache و ماکروسافت iis سرورهای مناسبی هستند که استفاده می شوند هم چنین نسخه php هاست دروپال 7 شما باید بالاتر از 5.2.5 و نسخه دیتابیس آن نیز باید از 5.0.15 بالاتر باشد. اگر شما نیز قصد خرید هاست دروپال را دارید به وب سایت پارسیان میزبان مراجعه نمایید تا تمام امکانات مورد نیاز هاست Drupal را دریافت نمایید و هم چنین بتوانید به آسانی از پشتیبانی 24 ساعته ما استفاده نمایید. برای این منظور هم میتوانید بنابه نیاز خود از هاست اشتراکی پارسیان هاست و هم از سرور اختصاصی ما استفاده نمایید.

 

سیستم مدیریت سایت رایگان

بر اساس اصل هایی چون همکاری، بینش جهانی و نوآوری ساخته شده است. دروپال تحت انواع لایسنس های عمومی GNU توزیع شده است و این لایسنس ها نیاز به پرداخت هیچ پولی ندارند و همیشه رایگان هستند. این نرم افزار می تواند بوسیله ی اشخاص یا حتی گروه هایی که مهارت فنی ندارند مورد استفاده قرار گیرد و از این طریق سایت خود را ایجاد و مدیریت کنند. عملکرد دروپال ماژول ها عملکرد دروپال را گسترش می دهند.

 

هاست دروپال


این خاصیت به شما اجازه می دهد که محتوی را طبق سلیقه ی خود تغییر دهید. همچنین بسته های آن به گونه ای هستند که شما می توانید از آن ها به صورت کیت های استارتر استفاده کنید، با ترکیب و تطبیق این عناصر توانایی هسته ای آن را تقویت کنید یا اینکه آن را با سرویس های قوی و دیگر اپلیکیشن ها در زیرساخت های خود ادغام کنید. می تواند CMC شما را توسعه دهد. تجارت الکترونیکی شما را تسریع بخشد. با کمک این نرم افزار مضامین چند زبانه، طراحی های غنی و دارای ویژگی های منحصر به فرد بسازید که با اهداف تجاری شما مطابقت داشته باشند. هیچ نرم افزار مدیریت محتوایی به اندازه دروپال قدرتمند و صعودی نیست. دروپال سامانه مدیریت محتوایی
دروپال و سایت هابرای طیف گسترده ای از سایت ها این امکان فراهم شده که بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند. در زیر لیستی از سایت هایی که دروپال می تواند مورد استفاده آن ها قرار گیرد آورده شده است که شامل:

۱- بلاگ ها

۲- وبسایت های شخصی

۳- پرتال ها

۴- سایت های تجارت الکترونیک

۵- بین شبکه ای ها

۶- فهرست منابع 

۷- وب سایت های شبکه اجتماعی و ...

پیشنهاد ویژه:هاست ایمیل

پیشنهاد ویژه:تمدید دامنه

پیش نیاز دروپال

کلام آخر دروپال برای اینکه به سایت شما سرویس دهی کند تنها به چند نرم افزار نیاز دارد که در پس زمینه کار کنند. شامل نرم افزار سرور و نرم افزار پایگاه داده و همچنین نرم افزار PHP که زبان خود نرم افزار بر اساس آن نوشته شده است. اگر شما به دنبال یک راه حل امن و منبع باز برای تجارت خود هستید و یا اگر شما درخواست شخصی سازی بالا را دارید، پاسخ دروپال است.

این نرم افزار دیجیتالی روز به روز در دنیای دیجیتال روندی صعودی را در بین متقاضیان طی می کند. این سیستم مدیریت محتوا را که در پشت آن تجربیات دیجیتالی زیادی نهفته و همیشه رایگان است، شما هم تجربه کنید تا تاثیر شگفت انگیز آن بر روی تجارت خود را ببینید. سایت پارسیان میزبان این امکان را برای شما فراهم کرده است. نصب دروپال روی هاست توسط شرکت ما انجام می شود.